PDA 320240-EL
Varitronix International Ltd.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy PDA 320240-EL with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy PDA 320240-EL with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | PDA 320240-EL |
|---|---|
| Manufacturer | Varitronix International Ltd. |
| Description | LCD PDA MOD 320X240 W/TOUCH PANL |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Viewing Area: | 78.38mm L x 59.18mm W |
|---|---|
| Touchscreen: | - |
| Series: | - |
| Other Names: | PDA 320240-EL-ND PDA320240-EL |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface: | Parallel |
| Dot Size: | 0.22mm W x 0.22mm H |
| Dot Pixels: | 320 x 240 |
| Dot Pitch: | - |
| Display Type: | FSTN - Film Super-Twisted Nematic |
| Display Mode: | Transflective |
| Diagonal Screen Size: | - |
| Detailed Description: | Graphic LCD Display Module Transflective FSTN - Film Super-Twisted Nematic Parallel 320 x 240 |
| Backlight: | LED - White |
| Background Color: | - |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply PDA 320240-EL, use the request quote form to request PDA 320240-EL pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number PDA 320240-EL.The price and lead time for PDA 320240-EL depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# PDA 320240-EL.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


