OPT8241NBN
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy OPT8241NBN with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy OPT8241NBN with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | OPT8241NBN |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | QVGA-Resolution 3D Time-of-Flight (ToF) Sensor 78-COG 0 to 70 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $54.33 | $49.042 | $44.234 | $43.272 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 1.5 V ~ 3.3 V |
|---|---|
| Type: | 3D Time of Flight |
| Supplier Device Package: | 78-COG (8.75x15.71) |
| Series: | - |
| Pixel Size: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 78-BGA Module |
| Other Names: | 296-42354 296-42354-1 296-42354-1-ND |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 26 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Frames per Second: | 150 |
| Detailed Description: | 3D Time of Flight Image Sensor 320H x 240V 78-COG (8.75x15.71) |
| Active Pixel Array: | 320H x 240V |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply OPT8241NBN, use the request quote form to request OPT8241NBN pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number OPT8241NBN.The price and lead time for OPT8241NBN depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# OPT8241NBN.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

