OD5010-12LB
Orion Fans
OD5010-12LB
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy OD5010-12LB with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. OD5010-12LB
Manufacturer Orion Fans
Description FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 21 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Data sheet
Width:10.50mm
Weight:-
Voltage Range:-
Voltage - Rated:12VDC
Termination:2 Wire Leads
Static Pressure:-
Size / Dimension:Square - 50mm L x 50mm H