OD1225-48HS02A
Orion Fans
OD1225-48HS02A
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy OD1225-48HS02A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. OD1225-48HS02A
Manufacturer Orion Fans
Description FAN AXIAL 120X25MM 48VDC WIRE
(In US Dollars)
520 pcs
Data sheet
Width:25.00mm
Weight:-
Voltage Range:18 ~ 53VDC
Voltage - Rated:48VDC
Termination:3 Wire Leads
Static Pressure:0.240 in H2O (59.8 Pa)
Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H