NFZ5BBW220LN10L
Murata Electronics
NFZ5BBW220LN10L
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy NFZ5BBW220LN10L with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. NFZ5BBW220LN10L
Manufacturer Murata Electronics
Description FERRITE BEAD 22 OHM 2020 1LN
(In US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Data sheet
Size / Dimension:0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Series:EMIFIL®, NFZ5BBW
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:2020 (5050 Metric)
Other Names:490-12176-2
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Impedance @ Frequency:22 Ohms @ 1MHz
Height (Max):0.087" (2.20mm)
Filter Type:-
DC Resistance (DCR) (Max):53 mOhm
Current Rating (Max):2.3A