NESG2031M05-EVNF58
CEL (California Eastern Laboratories)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy NESG2031M05-EVNF58 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. NESG2031M05-EVNF58
Manufacturer CEL (California Eastern Laboratories)
Description EVAL BOARD NESG2031M05 5.8GHZ
Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Call
Reference Price
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Type:Transistor
Supplied Contents:Board(s)
Series:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Frequency:20GHz ~ 25GHz
For Use With/Related Products:NESG2031M05@5.8GHz