MSP08A01150KGDA
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MSP08A01150KGDA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. MSP08A01150KGDA
Manufacturer Vishay
Description Res Thick Film NET 150kOhm 2% 1.6W ±100ppm/C Bussed Molded 8-Pin SIL Thru-Hole Tube