MINISMDC125-2
TE Connectivity / Raychem
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MINISMDC125-2 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. MINISMDC125-2
Manufacturer TE Connectivity / Raychem
Description SMD Fuses 1.25A 6V 100A Imax