MDP16-03-22K
Dale / Vishay
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MDP16-03-22K with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. MDP16-03-22K
Manufacturer Vishay Dale
Description Res Thick Film NET 22kOhm 2% 4W ±100ppm/C Isolated Molded 16-Pin DIP Thru-Hole Tube