MDM-51SH034A
Cannon
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MDM-51SH034A with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. MDM-51SH034A
Manufacturer Cannon
Description MICRO 51POS SKT 8"
Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Call
Reference Price
(In US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Data sheet
Usage:-
Type:D-Type, Micro-D
Shielding:-
Series:MDM
Other Names:IMDM-51SH034A
MDM51SH034A
Number of Positions:51
Manufacturer Standard Lead Time:12 Weeks
Length:0.667' (203.20mm, 8.00")
Detailed Description:D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads