MDM-37SCBRP-A172
Buy MDM-37SCBRP-A172 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. MDM-37SCBRP-A172
Manufacturer Cannon
Description CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A SLDR
Shell Material, Finish:Aluminum, Gold Plated
Series:83513-Style Micro D Metal Shell (MDM)
Packaging:Bulk
Other Names:096521-0474
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Material Flammability Rating:-
Manufacturer Standard Lead Time:14 Weeks
Features:Shielded
Detailed Description:37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Current Rating:3A