MDM-37SCBRM7T-A174
Buy MDM-37SCBRM7T-A174 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. MDM-37SCBRM7T-A174
Manufacturer Cannon
Description CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A SLDR
Shell Material, Finish:Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Series:83513-Style Micro D Metal Shell (MDM)
Packaging:Bulk
Other Names:096521-0832
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Material Flammability Rating:-
Manufacturer Standard Lead Time:13 Weeks
Features:Shielded
Detailed Description:37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Current Rating:3A