MASW-011052-14220G
Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MASW-011052-14220G with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy MASW-011052-14220G with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | MASW-011052-14220G |
|---|---|
| Manufacturer | Aeroflex (MACOM Technology Solutions) |
| Description | DIODE HMIC SWITCH SP2T 6PIN DIE |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 25 pcs | 125 pcs | 250 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $29.75 | $27.65 | $25.375 | |||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 5V |
|---|---|
| Topology: | - |
| Test Frequency: | 2GHz |
| Supplier Device Package: | Die |
| Series: | - |
| RF Type: | General Purpose |
| Packaging: | Tray |
| Package / Case: | Die |
| P1dB: | - |
| Other Names: | 1465-1732 MASW01105214220G |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 125°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 14 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Isolation: | - |
| Insertion Loss: | 1.2dB |
| Impedance: | 50 Ohm |
| IIP3: | 40dBm |
| Frequency Range: | 2GHz ~ 18GHz |
| Features: | - |
| Detailed Description: | RF Switch IC General Purpose 18GHz 50 Ohm Die |
| Circuit: | - |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply MASW-011052-14220G, use the request quote form to request MASW-011052-14220G pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MASW-011052-14220G.The price and lead time for MASW-011052-14220G depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# MASW-011052-14220G.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

