MASW-006102-13610W
Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MASW-006102-13610W with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy MASW-006102-13610W with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | MASW-006102-13610W |
|---|---|
| Manufacturer | Aeroflex (MACOM Technology Solutions) |
| Description | 6T HMIC SWITCH W/BIAS NETWORK |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 25 pcs | 125 pcs | |||
|---|---|---|---|---|---|
| $46.53 | $44.359 | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | - |
|---|---|
| Topology: | Reflective |
| Test Frequency: | 18GHz |
| Supplier Device Package: | - |
| Series: | HMIC™ |
| RF Type: | General Purpose |
| Packaging: | Tray |
| Package / Case: | - |
| P1dB: | - |
| Other Names: | 1465-1109 |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 125°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Isolation: | 39dB |
| Insertion Loss: | 1.9dB |
| Impedance: | - |
| IIP3: | - |
| Frequency Range: | 2GHz ~ 18GHz |
| Features: | - |
| Detailed Description: | RF Switch IC General Purpose SP6T 18GHz |
| Circuit: | SP6T |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply MASW-006102-13610W, use the request quote form to request MASW-006102-13610W pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MASW-006102-13610W.The price and lead time for MASW-006102-13610W depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# MASW-006102-13610W.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

