MASW-004100-11930W
Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MASW-004100-11930W with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy MASW-004100-11930W with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | MASW-004100-11930W |
|---|---|
| Manufacturer | Aeroflex (MACOM Technology Solutions) |
| Description | DIODE CHIP HMIC SP4T 2WATT |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $17.799 | $16.543 | $15.182 | $14.449 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | - |
|---|---|
| Topology: | Reflective |
| Test Frequency: | 20GHz |
| Supplier Device Package: | - |
| Series: | HMIC™ |
| RF Type: | General Purpose |
| Packaging: | Tray |
| Package / Case: | - |
| P1dB: | - |
| Other Names: | 1465-1104 |
| Operating Temperature: | -65°C ~ 125°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 14 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Isolation: | 34dB |
| Insertion Loss: | 0.9dB |
| Impedance: | - |
| IIP3: | - |
| Frequency Range: | 50MHz ~ 26GHz |
| Features: | - |
| Detailed Description: | RF Switch IC General Purpose SP4T 26GHz |
| Circuit: | SP4T |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply MASW-004100-11930W, use the request quote form to request MASW-004100-11930W pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MASW-004100-11930W.The price and lead time for MASW-004100-11930W depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# MASW-004100-11930W.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation

