MAMF-010614-TR3000
MA-COM
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MAMF-010614-TR3000 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy MAMF-010614-TR3000 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | MAMF-010614-TR3000 |
|---|---|
| Manufacturer | MA-COM |
| Description | RF Switch SPDT 5GHz to 6GHz 19dB 12-Pin STQFN EP T/R |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.566 | $0.511 | $0.461 | $0.451 | ||
Specifications
Data sheet
| Supplier Device Package: | 12-STQFN (2x2) |
|---|---|
| Series: | - |
| Secondary Attributes: | - |
| RF Type: | 802.11a/n/ac |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 12-UFQFN Exposed Pad |
| Other Names: | 1465-1331-2 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Function: | LNA, Switch |
| Frequency: | 5GHz ~ 6GHz |
| Detailed Description: | RF IC LNA, Switch 802.11a/n/ac 5GHz ~ 6GHz 12-STQFN (2x2) |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply MAMF-010614-TR3000, use the request quote form to request MAMF-010614-TR3000 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MAMF-010614-TR3000.The price and lead time for MAMF-010614-TR3000 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# MAMF-010614-TR3000.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


