MADP-017015-13140G
MA-COM
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MADP-017015-13140G with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy MADP-017015-13140G with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | MADP-017015-13140G |
|---|---|
| Manufacturer | MA-COM |
| Description | Product Description Demo for Development. |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $5.029 | $4.539 | $4.094 | $4.005 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Peak Reverse (Max): | 115V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | - |
| Series: | - |
| Resistance @ If, F: | 720 mOhm @ 10mA, 1GHz |
| Packaging: | Bulk |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Other Names: | 1465-1068 |
| Operating Temperature: | 175°C (TJ) |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Diode Type: | PIN - Single |
| Detailed Description: | RF Diode PIN - Single 115V 500mA |
| Current - Max: | 500mA |
| Capacitance @ Vr, F: | 0.38pF @ 40V, 1MHz |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply MADP-017015-13140G, use the request quote form to request MADP-017015-13140G pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MADP-017015-13140G.The price and lead time for MADP-017015-13140G depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# MADP-017015-13140G.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


