M9MZ90GK4Y
Panasonic
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy M9MZ90GK4Y with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. M9MZ90GK4Y
Manufacturer Panasonic
Description MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W