M8RX25GK4GGA
Panasonic
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy M8RX25GK4GGA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. M8RX25GK4GGA
Manufacturer Panasonic
Description MOTOR INDUCT 80MM 100V 25W