LUW C9SP-GAHB-58-Z
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LUW C9SP-GAHB-58-Z with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LUW C9SP-GAHB-58-Z with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | LUW C9SP-GAHB-58-Z |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM Opto Semiconductors, Inc. |
| Description | LED CERAMOS WHITE 2SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | - |
|---|---|
| Viewing Angle: | - |
| Thermal Resistance of Package: | - |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.083" L x 0.065" W (2.10mm x 1.65mm) |
| Series: | CERAMOS |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Package / Case: | 0806 (2016 Metric) |
| Other Names: | 475-2606-6 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 2 (1 Year) |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height - Seated (Max): | 0.033" (0.85mm) |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Detailed Description: | LED Lighting CERAMOS White 500mA 0806 (2016 Metric) |
| Current - Test: | 500mA |
| Current - Max: | - |
| Color: | White |
| CRI (Color Rendering Index): | - |
| CCT (K): | - |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply LUW C9SP-GAHB-58-Z, use the request quote form to request LUW C9SP-GAHB-58-Z pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LUW C9SP-GAHB-58-Z.The price and lead time for LUW C9SP-GAHB-58-Z depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LUW C9SP-GAHB-58-Z.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
