LUW CN5M-GAHA-5P7R-1-Z
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LUW CN5M-GAHA-5P7R-1-Z with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LUW CN5M-GAHA-5P7R-1-Z with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | LUW CN5M-GAHA-5P7R-1-Z |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM Opto Semiconductors, Inc. |
| Description | LED OSLON WHITE SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3.2V |
|---|---|
| Viewing Angle: | 60° |
| Thermal Resistance of Package: | 30°C/W |
| Supplier Device Package: | CSMD |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Series: | OSLON® SX |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Other Names: | 475-2860-1 LUWCN5MGAHA5P7R1Z |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 2 (1 Year) |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 60 lm/W |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height - Seated (Max): | 0.093" (2.35mm) |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 27 lm (18 lm ~ 36 lm) |
| Detailed Description: | LED Lighting OSLON® SX White 3.2V 140mA 60° 2-SMD, No Lead |
| Current - Test: | 140mA |
| Current - Max: | 250mA |
| Color: | White |
| CRI (Color Rendering Index): | - |
| CCT (K): | - |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply LUW CN5M-GAHA-5P7R-1-Z, use the request quote form to request LUW CN5M-GAHA-5P7R-1-Z pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LUW CN5M-GAHA-5P7R-1-Z.The price and lead time for LUW CN5M-GAHA-5P7R-1-Z depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LUW CN5M-GAHA-5P7R-1-Z.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
