LM8323JGR8AXM/NOPB
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LM8323JGR8AXM/NOPB with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LM8323JGR8AXM/NOPB with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | LM8323JGR8AXM/NOPB |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | Mobile I/O Companion Supporting Keyscan, I/O Expansion, PWM, and ACCESS.bus Host Interface 36-csBGA -40 to 85 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $1.842 | $1.663 | $1.50 | $1.467 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 1.62 V ~ 1.98 V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 36-CSBGA (3.5x3.5) |
| Standards: | - |
| Series: | - |
| Protocol: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Package / Case: | 36-TFBGA |
| Other Names: | 296-40248-6 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 26 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS Compliant |
| Interface: | I²C |
| Function: | Controller |
| Detailed Description: | Controller I²C Interface 36-CSBGA (3.5x3.5) |
| Current - Supply: | 1.9mA |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply LM8323JGR8AXM/NOPB, use the request quote form to request LM8323JGR8AXM/NOPB pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LM8323JGR8AXM/NOPB.The price and lead time for LM8323JGR8AXM/NOPB depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LM8323JGR8AXM/NOPB.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
