LM71A MDA
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LM71A MDA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LM71A MDA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | LM71A MDA |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | LM71A MDA |
| Lead Free Status / RoHS Status |
| Reference Price (In US Dollars) | 800 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.91 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | - |
|---|---|
| Test Condition: | - |
| Supplier Device Package: | - |
| Series: | - |
| Sensor Type: | Digital, Local |
| Sensing Temperature - Remote: | - |
| Sensing Temperature - Local: | - |
| Resolution: | - |
| Package / Case: | Die |
| Output Type: | SPI |
| Other Names: | LM71A MDA-ND LM71AMDA |
| Operating Temperature: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Features: | - |
| Detailed Description: | Temperature Sensor Digital, Local |
| Accuracy - Highest (Lowest): | - |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply LM71A MDA, use the request quote form to request LM71A MDA pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LM71A MDA.The price and lead time for LM71A MDA depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LM71A MDA.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
