LM4570LQ/NOPB
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LM4570LQ/NOPB with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LM4570LQ/NOPB with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | LM4570LQ/NOPB |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | Haptic driver for ERM with bi-directional drive 8-WQFN -40 to 85 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 10000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $1.052 | $0.95 | $0.857 | $0.838 | ||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 2.4 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Voltage - Load: | 2.4 V ~ 5.5 V |
| Technology: | Power MOSFET |
| Supplier Device Package: | 8-LLP-EP (2x2) |
| Step Resolution: | - |
| Series: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-WQFN Exposed Pad |
| Output Configuration: | Half Bridge (2) |
| Other Names: | 296-37659-2 LM4570LQ LM4570LQ/NOPBTR LM4570LQ/NOPBTR-ND LM4570LQNOPB LM4570LQTR LM4570LQTR-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Motor Type - Stepper: | - |
| Motor Type - AC, DC: | Brushed DC |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface: | Parallel |
| Function: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Detailed Description: | Motor Driver Power MOSFET Parallel 8-LLP-EP (2x2) |
| Current - Output: | 192mA |
| Base Part Number: | LM4570 |
| Applications: | General Purpose |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply LM4570LQ/NOPB, use the request quote form to request LM4570LQ/NOPB pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LM4570LQ/NOPB.The price and lead time for LM4570LQ/NOPB depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# LM4570LQ/NOPB.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
