LESD5Z3.3
Leshan Radio Co.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LESD5Z3.3 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. LESD5Z3.3
Manufacturer Leshan Radio Co.
Description 14.1V 11.2A 3.3V (Max) 5V Unidirectional SOD-523 ESD Protection Devices ROHS