LED40W-029-C1400-M-D
Buy LED40W-029-C1400-M-D with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. LED40W-029-C1400-M-D
Manufacturer Thomas Research Products
Description LED SUPPLY CC AC/DC 1400MA
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Voltage - Output:10 ~ 29 V
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Termination Style:Wire Leads
Size / Dimension:3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.1mm x 32.0mm)