JF08R0R021065AA
Buy JF08R0R021065AA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. JF08R0R021065AA
Series:JF08
Pitch:0.020" (0.50mm)
Number of Positions:21
Length:25.59" (650.00mm)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Detailed Description:21 Position Flat Flex Cable Assembly Receptacle with Latch to Receptacle with Latch 25.59" (650.00mm)