JF08R0R021015HA
JAE Electronics, Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy JF08R0R021015HA with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. JF08R0R021015HA
Manufacturer JAE Electronics, Inc.
Description CABLE ASSY HI SPEED
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Series:JF08
Pitch:0.020" (0.50mm)
Number of Positions:21
Length:5.91" (150.00mm)
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Detailed Description:21 Position Flat Flex Cable Assembly Receptacle with Latch to Receptacle with Latch 5.91" (150.00mm)