ISC1210SY1R0
Vishay Precision Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ISC1210SY1R0 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ISC1210SY1R0
Manufacturer Vishay
Description Ind Chip Shielded/Molded Wirewound 1uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Powdered Iron 400mA 1210 T/R