IPD50P03P4L11ATMA1
Infineon Tech, Power Semi's
IPD50P03P4L11ATMA1
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy IPD50P03P4L11ATMA1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. IPD50P03P4L11ATMA1
Manufacturer Infineon Tech, Power Semi's
Description MOSFET P-CH 30V 50A TO252-3
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 1187 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
10 pcs100 pcs1000 pcs10000 pcs
Data sheet
Vgs(th) (Max) @ Id:2V @ 85µA