IPB80N06S4L07ATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)
IPB80N06S4L07ATMA1
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy IPB80N06S4L07ATMA1 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. IPB80N06S4L07ATMA1
Manufacturer International Rectifier (Infineon Technologies)
Description MOSFET N-CH 60V 80A TO263-3
(In US Dollars)
1000 pcs
Data sheet
Vgs(th) (Max) @ Id:2.2V @ 40µA
Vgs (Max):±16V