IP4234CZ6,115
Nexperia
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy IP4234CZ6,115 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy IP4234CZ6,115 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | IP4234CZ6,115 |
|---|---|
| Manufacturer | Nexperia USA Inc. |
| Description | TVS DIODE 5.5VWM 6TSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 3000 pcs | 6000 pcs | 15000 pcs | 30000 pcs | 65535 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.141 | $0.132 | $0.123 | $0.117 | $0.114 | |
Specifications
Data sheet
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 4 |
|---|---|
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 6V |
| Voltage - Breakdown (Min): | 5.5V |
| Voltage - Breakdown: | 6-TSOP |
| Type: | Steering (Rail to Rail) |
| Series: | - |
| RoHS Status: | Tape & Reel (TR) |
| Ripple Current - Low Frequency: | General Purpose |
| Power Line Protection: | 100W |
| Power - Peak Pulse: | - |
| Polarization: | SC-74, SOT-457 |
| Other Names: | 1727-1217-2 568-10403-2 568-10403-2-ND 934063369115 IP4234CZ6,115-ND |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Manufacturer Part Number: | IP4234CZ6,115 |
| Description: | TVS DIODE 5.5VWM 6TSOP |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | - |
| Capacitance @ Frequency: | 2.5pF @ 1MHz |
| Bidirectional Channels: | Yes |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply IP4234CZ6,115, use the request quote form to request IP4234CZ6,115 pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number IP4234CZ6,115.The price and lead time for IP4234CZ6,115 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# IP4234CZ6,115.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
