ICS94230BF
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ICS94230BF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ICS94230BF with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | ICS94230BF |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC CLOCK CHIP PROGR AMDK7 48SSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3.3V |
|---|---|
| Supplier Device Package: | 48-SSOP |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | - |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| PLL: | No |
| Output: | Clock |
| Other Names: | 94230BF |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Main Purpose: | AMD CPU |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Input: | - |
| Frequency - Max: | - |
| Differential - Input:Output: | - |
| Detailed Description: | AMD CPU Clock/Frequency Synthesizer IC 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Base Part Number: | ICS94230 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply ICS94230BF, use the request quote form to request ICS94230BF pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ICS94230BF.The price and lead time for ICS94230BF depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ICS94230BF.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


