ICS85454AK-01LFT
IDT (Integrated Device Technology)
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ICS85454AK-01LFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy ICS85454AK-01LFT with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | ICS85454AK-01LFT |
|---|---|
| Manufacturer | IDT (Integrated Device Technology) |
| Description | IC CLK BUF 2:1/1:2 16VFQFN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 2.375 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Supplier Device Package: | 16-VFQFN (3x3) |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 2:1, 1:2 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Output: | LVDS |
| Other Names: | 85454AK-01LFT |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 2 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | CML, LVDS, LVPECL |
| Frequency - Max: | 2.5GHz |
| Differential - Input:Output: | No/No |
| Detailed Description: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 2:1, 1:2 2.5GHz 16-VFQFN Exposed Pad |
| Base Part Number: | ICS85454-01 |
| Email: | info@cjjhk.com |
Introduce
We can supply ICS85454AK-01LFT, use the request quote form to request ICS85454AK-01LFT pirce and lead time.CJJ a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number ICS85454AK-01LFT.The price and lead time for ICS85454AK-01LFT depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# ICS85454AK-01LFT.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


