H100X025F1T-B
Panduit
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy H100X025F1T-B with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. H100X025F1T-B
Manufacturer Panduit
Description HEATSHRINK THERMTRANS
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Series:-
Packaging:5000 per Roll
Other Names:07498347601
Operating Temperature:-
Moisture Sensitivity Level (MSL):Not Applicable
Material:Polyolefin
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Label Type:Heat Shrinkable
Label Size:1.00" x 0.25" (25.4mm x 6.4mm)
For Use With/Related Products:Thermal Transfer Printer
Detailed Description:White Heat Shrinkable Label 1.00" x 0.25" (25.4mm x 6.4mm)