GT DASPA2.13-GUHQ-35-MP-100-R18
Buy GT DASPA2.13-GUHQ-35-MP-100-R18 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. GT DASPA2.13-GUHQ-35-MP-100-R18
Manufacturer OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Description OSCONIQ P 2226 TRUE GREEN
Data sheet
Wavelength:525nm
Voltage - Forward (Vf) (Typ):3.35V
Viewing Angle:110°
Temperature - Test:25°C
Supplier Device Package:SMD
Size / Dimension:0.102" L x 0.087" W (2.60mm x 2.20mm)
Series:OSCONIQ® P 2226
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1009 (2622 Metric)
Other Names:475-3349-2
Q65112A3430
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Lumens/Watt @ Current - Test:93 lm/W
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height - Seated (Max):0.052" (1.31mm)
Flux @ Current/Temperature - Test:31 lm (Typ)
Detailed Description:LED Lighting Color OSCONIQ® P 2226 Green 525nm 1009 (2622 Metric)
Current - Test:100mA
Current - Max:250mA