GT DASPA1.13-GSGU-45-M-100-R18-XX
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy GT DASPA1.13-GSGU-45-M-100-R18-XX with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. GT DASPA1.13-GSGU-45-M-100-R18-XX
Manufacturer OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Description LED DURIS SMD
(In US Dollars)
Get a Quote
Data sheet
Wavelength:525nm
Voltage - Forward (Vf) (Typ):3.25V
Viewing Angle:120°
Temperature - Test:25°C
Supplier Device Package:SMD
Size / Dimension:0.102" L x 0.087" W (2.60mm x 2.20mm)
Series:DURIS® P 5
Package / Case:1009 (2622 Metric)
Other Names:GTDASPA1.13-GSGU-45-M-100-R18-XX
Q65112A4172
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):2 (1 Year)
Lumens/Watt @ Current - Test:77 lm/W
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Height - Seated (Max):0.051" (1.30mm)
Flux @ Current/Temperature - Test:25 lm (22 lm ~ 28 lm)
Detailed Description:LED Lighting Color DURIS® P 5 Green 525nm 1009 (2622 Metric)
Current - Test:100mA
Current - Max:250mA