G40E100CTSW
Lite-On SCT
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy G40E100CTSW with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. G40E100CTSW
Manufacturer Lite-On SCT
Description Schottky Rectifier, Trench. AEC-Q101, If 40A, Ifsm 300A, IR 100uA, VF 0.71V