G20120CF5
Lite-On SCT
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy G20120CF5 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. G20120CF5
Manufacturer Lite-On SCT
Description Schottky Rectifier, Trench. If 20A, Ifsm 120A, IR 150uA, VF 0.84V