FSLM2520-3R3J
Toko
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy FSLM2520-3R3J with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. FSLM2520-3R3J
Manufacturer Toko
Description Ind Chip Wirewound 3.3uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 190mA 1008 T/R