FSLM2520-330JP2
Toko
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy FSLM2520-330JP2 with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. FSLM2520-330JP2
Manufacturer Toko
Description Ind Chip Wirewound 33uH 5% 2.52MHz 25Q-Factor Ferrite 110mA 1008 T/R