FH19SC-16S-0.5SH
Hirose
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy FH19SC-16S-0.5SH with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. FH19SC-16S-0.5SH
Manufacturer Hirose
Description 0.5mm Pitch, 0.9mm Height, No of Contact 4-50, FPC/FFC Connector, 0.5 A, -55 to 85 , RoHS