FAR-F5KB-942M50-B4EB-Z
Taiyo Yuden
FAR-F5KB-942M50-B4EB-Z
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy FAR-F5KB-942M50-B4EB-Z with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. FAR-F5KB-942M50-B4EB-Z
Manufacturer Taiyo Yuden
Description Saw Filter, Egsm Rx, 1GHZ, Balanced, Full
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 3484 pcs
Data sheet
Size / Dimension:0.055" L x 0.039" W (1.40mm x 1.00mm)
Series:F5
Ratings:-
Packaging:Original-Reel®
Package / Case:5-SMD, No Lead
Other Names:587-2838-6
Insertion Loss:1.6dB
Height (Max):0.020" (0.50mm)
Frequency - Center:942.5MHz
Bandwidth:35MHz