F5QA710M0M2AY-J
Taiyo Yuden
F5QA710M0M2AY-J
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy F5QA710M0M2AY-J with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. F5QA710M0M2AY-J
Manufacturer Taiyo Yuden
Description FILTER SAW 710MHZ 5SMD
(In US Dollars)
5000 pcs
Data sheet
Size / Dimension:0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm)
Series:F5
Ratings:-
Package / Case:5-SMD, No Lead
Other Names:F5QA710M0M2AYJ
PJ F5QA710M0M2AY-J
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:11 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Insertion Loss:1.3dB
Height (Max):0.020" (0.50mm)
Frequency - Center:710MHz
Bandwidth:12MHz