F5QA737M5M2QN-J
Taiyo Yuden
F5QA737M5M2QN-J
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy F5QA737M5M2QN-J with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. F5QA737M5M2QN-J
Manufacturer Taiyo Yuden
Description FILTER SAW 737.5MHZ 5SMD
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 82887 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
10 pcs100 pcs1000 pcs10000 pcs
Data sheet
Size / Dimension:0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm)
Series:F5
Ratings:-
Packaging:Cut Tape (CT)
Package / Case:5-SMD, No Lead
Other Names:587-5649-1
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:11 Weeks
Insertion Loss:1.6dB
Height (Max):0.020" (0.50mm)
Frequency - Center:737.5MHz
Bandwidth:17MHz