F5KY878M0B4ND-Z
Taiyo Yuden
F5KY878M0B4ND-Z
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy F5KY878M0B4ND-Z with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. F5KY878M0B4ND-Z
Manufacturer Taiyo Yuden
Description Saw Filter, CDMA2000 BC0+10 Rx, 1410, Bal
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
In stock 48485 pcs
Reference Price
(In US Dollars)
3000 pcs
Data sheet
Size / Dimension:0.055" L x 0.039" W (1.40mm x 1.00mm)
Series:F5
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:5-SMD, No Lead
Other Names:587-2998-2
F5KY878M0B4NDZ
PJ F5KY878M0B4ND-Z
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:12 Weeks
Insertion Loss:2.1dB
Height (Max):0.020" (0.50mm)
Frequency - Center:878MHz
Bandwidth:32MHz