F5KY751M0B4UQ-Z
Taiyo Yuden
F5KY751M0B4UQ-Z
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy F5KY751M0B4UQ-Z with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. F5KY751M0B4UQ-Z
Manufacturer Taiyo Yuden
Description FILTER SAW 751MHZ 5SMD
(In US Dollars)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Data sheet
Size / Dimension:0.055" L x 0.039" W (1.40mm x 1.00mm)
Series:F5
Ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Package / Case:5-SMD, No Lead
Other Names:587-3211-2
F5KY751M0B4UQZ
FAR-F5KY-751M00-B4UQ-Z
FARF5KY751M00B4UQZ
PJ F5KY751M0B4UQ-Z
Mounting Type:Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:12 Weeks
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Insertion Loss:1.6dB
Height (Max):0.020" (0.50mm)
Frequency - Center:751MHz
Bandwidth:10MHz