ERJ-1GEF1301C
Panasonic
ERJ-1GEF1301C
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ERJ-1GEF1301C with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ERJ-1GEF1301C
Manufacturer Panasonic
Description RES SMD 1.3K OHM 1% 1/20W 0201
(In US Dollars)
15000 pcs30000 pcs75000 pcs105000 pcs
Data sheet
Tolerance:±1%
Temperature Coefficient:±200ppm/°C
Supplier Device Package:0201
Size / Dimension:0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Series:ERJ
Resistance:1.3 kOhms
Power (Watts):0.05W, 1/20W