ERBRE2R50V
Buy ERBRE2R50V with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ERBRE2R50V
Manufacturer Panasonic
Description Electric Fuse, Fast Blow, 2.5A, 32VDC, 50A (IR), Surface Mount, 0603