ERBRE0R50V
Panasonic
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy ERBRE0R50V with confidence from CJJhk.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
Part No. ERBRE0R50V
Manufacturer Panasonic
Description Electric Fuse, Fast Blow, 0.5A, 32VDC, 50A (IR), Surface Mount, 0603